Slide 1

KONFEDERACE
SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Slide 2

KONFEDERACE
SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Slide 2

KONFEDERACE
SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

previous arrow
next arrow

Důležité sekce

Rozpočet a příjmy ve stáří

Pozor na „šmejdy“!

Kupní smlouva

Konfederace sociálních služeb

www.konfederace.cz
Sabinova 287/3
Praha 3
130 00
+420 777 257 568
hynek.kalvoda@socialniporadenstvi.cz

O Nás

Konfederace sociálních služeb vznikla po několikaleté spolupráci některých sítí poradenských a terénních služeb (České asociace pečovatelské služby, Asociace sociálního poradenství).

V červnu 2013 byla Konfederace sociálních služeb zaregistrována Ministerstvem vnitra. Konfederace sociálních služeb je občanským sdružením založeným s cílem hájit terénní a odborné poradenské služby, propagovat výstupy činnosti obou sítí, realizovat společné vzdělávací a sociálně integrační projekty, přinášet analýzy či poznatky ze své činnosti veřejné správě pro účely zvážení postupů veřejné správy či informace vedoucí k argumentaci např. pro změnu legislativy.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Aktuality

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Rozpočet a možné příjmy ve stáří

S odchodem do důchodu se stává obtížnějším udržet vyrovnaný rodinný či osobní rozpočet. Někteří senioři pobírají důchod a zároveň stále ještě (alespoň na částečný úvazek či brigádně) pracují, většina se však může již spolehnout právě jen na důchod a případné dávky ze státní sociální podpory.